Půjčovna aut Kos - o společnosti Autoway


Rent a car in Kos island - About Autoway Rent A Car
Autoway: půjčovna aut Kos je soukromá společnost nabízející své služby již od roku 2001. Hlavní sídlo půjčovny máme poblíž letiště Kos (letiště Hippocrates (Ippokratis, Hippocratovo, IATA kód: KGS, ICAO kód: LGKO, podrobnosti www.kgs-airport.gr , www.kosairportguide.com ), ale auta rozvážíme po celém ostrově Kos. Auto je tedy možné přistavit na letiště, do přístavu a k Vašemu ubytování.

Jsme rodinná firma, a doufáme, že to tak i zůstane, protože je to jediný způsob, jak i nadále zaručit individuální přístup, dobré ceny a klid a pohodu. Při zapůjčení auta od nás máte jistotu, že cena je konečná a nejsou nikde skryty žádné další poplatky či příplatky.

Naše půjčovna má oficiální licenci od řecké centrály cestovního ruchu, Greek National Tourism Organization, a v naší nabídce najdete nejrůznější druhy aut od malých vozítek ideálních pro dva až po velké sedmimístné vozy. V naší půjčovně si vybere každý, ať se jedná o zamilovaný pár nebo o velkou rodinu. Naše auta jsou také certifikována a podrobována každoroční kontrole řeckým Miisterstvem dopravy a Řeckou centrálou cestovního ruchu. .

Naším cílem je nabízet kvalitní auta za dobré ceny a pomáhat Vám tak strávit Vaši aktivní dovolenou co nejlépe. Na Kosu je spousta krásných míst a zákoutí, své si zde najde každý. Pokud se i Vy stanete naším dalším stálým zákazníkem, budeme jen rádi.

Dejte nám šanci dokázat naše sliby a přesvědčte se sami, proč nás ostatní tak chválí!